Wojewódzki Urząd Pracy zaprasza przedstawicieli instytucji szkoleniowych z województwa świętokrzyskiego 23 lutego na spotkanie informacyjno – instruktażowe dotyczące funkcjonowania Podmiotowego Systemu Finansowania oraz rejestracji w ogólnopolskiej Bazie Usług Rozwojowych, czyli platformie internetowej zawierającej oferty szkoleń, studiów podyplomowych, kursów zawodowych, doradztwa. Zgłoszenia (maksymalnie dwóch osób z jednej instytucji)przyjmujemyna adres: k.siwiec@wup.kielce.pl lub nr telefonu 41 364-16-41, do dnia 17 lutego.

Podczas spotkania zorganizowany będzie Mobilny Punkt Informacyjny, w którym pracownicy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości pomogą zarejestrować się w Bazie Usług Rozwojowych. Wesprą nie tylko w uzupełnieniu formularza rejestracyjnego tzw. Karty Podmiotu, ale dokonają również na miejscu weryfikacji danych przedstawianych przez firmę szkoleniową, co da możliwość uzyskania wpisu do BUR „od ręki”.

Instytucje zainteresowane wpisaniem do bazy podczas spotkania prosimy więc o uprzednie zgłoszenie się (niezależnie od zgłoszenia na samo spotkanie) na adres: mobilny_uslugirozwojowe@parp.gov.pl – eksperci PARP oddzwonią, umówią Państwa na określoną godzinę i poinstruują jakie dokumenty należy przynieść i jak przygotować się do rejestracji, aby przebiegła szybko i bezproblemowo.